Testowanie butów Reebok Forever Floatride Energy x Go Sport!

Do Reeboków jako biegowych butów od początku swojej przygody podchodziłem sceptycznie. Nigdy nie miałem powodów do narzekań na konkurencyjne marki, jak Nike, czy Salomon. W końcu jeśli coś się sprawdza i dobrze się w tym biega, to po co to zmieniać? Akcja, która pojawiła się kilka dni temu sprawiła, że zapragnąłem spróbować czegoś nowego. Wraz z premierą nowego modelu butów Reebok, sieć Go Sport wprowadziła możliwość ich przetestowania i to aż przez 60 dni! Jeśli nie zaiskrzy, buty możesz zostawić albo zwrócić do sklepu i to bez podania żadnego powodu. Chyba nie ma lepszego sposobu, by przekonać się, czy między Twoim nogami, a obuwiem pojawi się chemia! W związku z powyższym koło tej akcji nie mogłem przejść obojętnie! Raz z powodu wymienionego wyżej, czyli sprawdzenia, czy jest chemia, dwa koloru – niebieski od zawsze znajdzie miejsce moim sercu! W tym samym dniu, w którym dowiedziałem się o akcji zakupiłem nowe buty.

Wizualnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest perfekcyjne i wyglądają cudownie! Obawiałem się tylko dropu, model, w którym najczęściej biegam ma 6 mm, tutaj mamy 10 mm. Jak się po kilku treningach okazało, niepotrzebnie. But został stworzony na asfalt, a że zbliża się dla wielu osób mocny biegowy sezon właśnie po twardej nawierzchni, może on okazać się idealnym wyborem.

Buty zostały wykonane z najnowocześniejszej pianki Floatride Energy. Nie tylko są lekkie, ale również zapewniają świetną amortyzację na dłuższe wybiegania. Zdążyłem w nich zrobić na ten moment kilka połówek i już wiem, że pojadą ze mną na Orlen Warsaw Marathon, gdzie powalczymy na królewskim dystansie.  Czasem miałem wrażenie, że w nich latam, a nie biegam! <3

Zaprojektowana cholewka z siateczki zapewnia świetną wentylacje i komfort jakiego dawno nie doświadczyłem w żadnych butach, więc już wyczekuję cieplejszych dni, by w nich pośmigać!

Obecnie w tej cenie może być ciężko znaleźć lepszego buta, który pojawił się na rynku w 2019! Myślę, że słowa Scotta Daleya, Dyrektora Generalnego Działu Running w Reebok, o tym, że model Forever Floatride Energy daje początek nowej generacji butów biegowych dla sportowców na całym świecie, trafiają w punkt!

Jeśli chcesz, przekonaj się sam! Buty w ramach akcji możesz nabyć do końca marca, następnie przez kolejne 60 dni możecie je poddać swoim testom i katować bez litości! Śmiało klikajcie w poniższe zdjęcie, by przenieść się na stronę, gdzie znajdziecie więcej informacji wraz z regulaminem!