O Mnie

Cześć! 🙂

Kim jestem?

nazywam się Dominik i na co dzień pełnię służbę w Wydziale Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jestem biegaczem amatorem, czerpiącym z pasji bardzo dużo radości. Bieganie od początku miało i wciąż ma ogromny wpływ na moje życie – obróciło je do góry nogami i zmieniło wszystko na lepsze. Pozwolę sobie zacytować słowa Marka Twaina, który napisał, że aby zerwać z nawykiem, trzeba wyrobić sobie inny, który go wymaże. Tak też zrobiłem! Bieganie skutecznie zaspokoiło mi głód wielu innych uzależnień sprawiając, że zacząłem czerpać z życia całymi garściami!

Czemu stworzyłem bloga?

Bieganie jest moim uzależnieniem, które pozwala mi spojrzeć na otaczający mnie świat zupełnie inaczej. Jest dla mnie odskocznią, a także pasją, której z przyjemnością poświęcam każdą wolną chwilę i której oddaję swoje serce. W swoim życiu staram się również zachować równowagę. Uważam, że będąc uzależnionym od biegania można pozwolić na burgera, czy dwa. 😛
Wierzę, że nie będzie to kolejny zwykły blog o bieganiu. Wierzę, że będzie to blog, który da Ci porządnego motywacyjnego kopa do spędzania aktywnie czasu i w pewnym momencie powiesz „Jestem runoholikiem”!